Вентиляційні системи. Металеві конструкції

Технологічно-Експериментальний Завод (ТзОВ «ТЕЗ») створений у 2004 році і на сьогодні є одним з найбільших виробників комплектуючих та обладнання для систем вентиляції та кондиціювання повітря.

Завдяки сучасним технологіям, разом із загальним переліком продукції для систем вентиляції, ТзОВ «ТЕЗ» налагодив виробництво усього спектру продукції протипожежного захисту – вогнезатримуючі (протипожежні) клапани, клапани димові (димовидалення).

Команда професіоналів

Над розробкою та створенням продукції постійно працює колектив висококваліфікованих спеціалістів. Постійно працює відділ контролю за якістю продукції, що продукується. Високий професійний рівень працівників заводу дозволяє виробляти обладнання високої якості у стислі терміни. Використані матеріали і технології ТзОВ «ТЕЗ» забезпечують високу якість продукції, а конфігурація та технологічні рішення – добру аеродинаміку повітряних потоків в експлуатованих системах вентиляції.

Продукція Технологічно-Експериментального Заводу бездоганно працює на сотнях об’єктів як промислового, так і соціального призначення, у житлових комплексах та приватних помешканнях.

15

Років досвіду

3000

Виробничі площі

70

Кваліфікованих спеціалістів

Сучасні технології зварювання металу

Завдяки нашому багаторічному досвіду, продукція заводу TEZ набуває популярності як в Україні, так і за її межами. Протягом років існування та розвитку заводу, наші спеціалісти набули широкого досвіду у зварюванні металевих запчастин та листів різного ступеня складності.

Дивлячись у майбутнє, ми передаємо накопичений досвід та навчаємо нових спеціалістів, а також рухаємось у налаштуванні автоматизації зварювальних методик.

Високотехнічне обладнання

Технологічно-експериментальний завод розпочав свою діяльність як високо-технологічне підприємство з комплектуючих систем вентиляції та кондиціонування.

Поступово ми розвинули нові напрямки виробництва – технології роботи з нержавіючим та чорним металом, виробництво нестандартного обладнання та продукції.

Сьогодні, в розпорядженні заводу 15 різних видів обладнання для порізки, шліфування, обробки, гнуття, малювання та зварювання металевих деталей.

TEZ LOGO white1

Виготовляємо обладнання та комплектуючі для систем вентиляції, димовидалення, аспірації, димоходи, стандартні та нестандартні вироби з чорного металу та нержавіючої сталі

Адреса

Адреса:

Львівська обл., м. Пустомити, вул Глинська, 54

Зв'язатись з нами

Тел:

(032) 227 – 89 – 97

(032) 227 – 89 – 86

(067) 672 – 05 – 96

Email: info@tez.com.ua

Зворотній дзвінок

 

  Менеджер зателефонує Вам у найближчий час

  ×
  Отримати прайс-лист

   

   Менеджер надішле Вам прайс-лист у найближчий час

   ×