Вентиляційні системи. Металеві конструкції

Очищаємо, знімаємо ржавчину, корозію та надаємо нового вигляду Вашим металевим елементам!

Опис
Піскоструйна обробка – це холодна абразивна обробка металевих виробів або зубів шляхом пошкодження її поверхні піском або іншим абразивним порошком, розпиляним потоком повітря, а при гідроабразивній обробці – струменем води чи іншої рідини. Іншими словами – це високоякісна очистка поверхонь від продуктів корозії, шарової окалини, нагару, затверділих і не затверділих нафто- продуктів (бітум, мазут та ін.), старих багатошарових лакофарбових покриттів, штукатурки, бруду та інших видів забруднень.
Є також однією з головних стадій підготовки поверхонь перед нанесенням різних антикорозійних або декоративних захисних покриттів, та прекрасним методом для багатьох ситуацій, коли поверхня після обробки повинна мати шорсткість.

Сфери застосування піскоструйної обробки:

 • очищення металевих заготовок і деталей від окалини, старої фарби, іржі та інших забруднень;
 • знежирення металевих деталей перед нанесенням різних покриттів;
 • створення “шорсткості” поверхні в декоративних цілях, наприклад, для матування скла, дзеркальних поверхонь або штучного старіння дерев’яних конструкцій і т.д.;
 • реставрації фасадів будівель, пам’ятників архітектури (підготовчі роботи з видалення старих шарів декоративних покриттів).

Запчастини та деталі, для яких підходить піскоструйна обробка:

 • Автомобільна диски, елементи кузова, запчастини і механізми;
 • Велосипедні рами і запчастини;
 • Трубопроводи та системи вентиляції;
 • Перила, огорожі, металеві ворота і т.д.;

Ви можете замовити послугу піскоструйної обробки Ваших заготовок на нашому заводі. Зателефонуйте, або надішліть заявку і наші менеджери кваліфіковано проконсультують Вас та допоможуть у формуванні замовлення.

Ми пропонуємо:

 • Виконання разового замовлення для індивідуальних потреб
 • Виконання замовлення для комерційних потреб та бізнесу
 • Виконання крупного та серійного замовлення
 • Контрактну співпрацю
 • Виконання комплексних робіт по металу

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

Великий досвід

у нестандартному виробництві

Лідер ринку

у співвідношенні ціна-якість

Оптимальні терміни

виконання замовлення

Ви можете здійснити замовлення, відвідавши Технологічно-Експериментальний Завод, зателефонувавши або залишити заявку на сайті. Для прискорення процесу оформлення замовлення, надішліть нам специфікацію, креслення та інші матеріали, що стосуються Вашого замовлення на електронну адресу, або додайте їх до заявки.

В залежності від об’єму замовлення, його обробка може зайняти від кількох годин до кількох днів. Наявність специфікації, креслення чи іншої документації замовлення значно прискорює процес розрахунку вартості та термінів виконання Вашого замовлення.

Ви можете доставити Ваші заготовки до заводу самостійно, або замовити послугу доставки у наших менеджерів. Ми не маємо власного вантажного транспорту, тому користуємося послугами сторонніх компаній. Проте ми завжди готові допомогти нашим клієнтам у вирішенні будь-яких питань.

Вартість Вашого замовлення розраховується індивідуально, відштовхуючись від наданих Вами креслень та умов співпраці. Вартість послуг залежить від об’ємів замовлення, комплексності та побажань клієнтів. Детальнішу інформацію Ви можете дізнатись, звернувшись до наших менеджерів.

Оплата замовлення здійснюється у зручний для Вас спосіб, що не суперечить законодавству України. Ви можете здійснити оплату готівковим та безготівковим способом з відповідними супровідними документами. Також Ви можете обговорити індивідуальні умови з нашими менеджерами.

Терміни виконання Вашого замовлення залежать від його розмірів та обумовлюються індивідуально. Ми завжди ідемо на зустріч клієнту в його побажаннях щодо термінів виконання робіт. Ми відповідально підходимо до роботи з клієнтами, і виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Технології

 1. Обладнання для плазмової порізки CCR Elektronic (Італія), AVE (Польща), – комп’ютерна система розкрою матеріалів для виготовлення елементів найскладнішої конфігурації.
 2. Обладнання Turbo Mobil (Швевйцарія) – виготовлення спірально-навивних повітропроводів довжиною до 11 мм та діаметром від 100 до 1400 мм.
 3. Зиговочні машини Tormec Arc – для виготовлення фасонних елементів.
 4. Проектно-технологічна група – розробка та впровадження нових виробів, надання консультацій.
 5. Автоматичзована лінія з виготовлення прямокутних повітропроводів SENTE (Туреччина).
 6. Прес мехначіний призначений для операцій холодного штампування:
 • пробивання отворів;
 • гнуття;
 • висічка.
Зворотній дзвінок

 

  Менеджер зателефонує Вам у найближчий час

  ×
  Отримати прайс-лист

   

   Менеджер надішле Вам прайс-лист у найближчий час

   ×